Úvod / Nyitóoldal
   
 
Milan Kupecký  2017-06-11   1,133
V palárikovskej firme PoľnoSME nezabudli ani v tomto roku na tých najmenších, keď pre deti svojich zamestnacov pripravili v rámci osláv Dňa detí bohatý kultúrno-spoločenský program. Nekonal sa tradične začiatkom mesiaca, ale v týchto dňoch, respektíve počas uplynulého víkendu.  


Organizátorom prialo počasie a tak všetky deti spolu s rodičmi i starými rodičmi prežili pekný deň, z ktorého mali radosť najmä tí najmenší. Zavítal medzi nich aj majiteľ areálu, konkrétne relaxačného centra Zoltán Černák.

Ako nás inforovala tamojšia manažérka Alena Michnová, deti počas celého dňa mohli jazdiť na koni, alebo vyskúšať si hru bowlingu. Veľa z nich neobišlo ani provizórne tvorivé dielne. Ako sme vypozorovali, snáď najviac sa zabávali spúšťaním v nafukovačke. Bolo zaujímavé sledovať šantenie detí a až komické, ako sa snažili poradiť si pre nich s pomerne ťažkou bowlingovou guľou. Nechýbala ani malá pozornosť, ktorú organizátori pripravili pre deti v podobe rôznych sladkostí a maškŕt. Z tvárí všetkých sa dala vypozorovať radostná atmosféra, ktorá tu vládla.
 
Toto vydarené podujatie dokumentujeme a vynasnažíme sa vám ho tak priblížiť zopár snímkami.

 

Všetky deti boli obdarované rôznymi sladkosťamiPo starostlivým dozorom rodičov si deti s radosťou vyskúšali spúšťanie sa v "nafukovačke"Tvorivá dielňa bola v stálej permanencii
 


V improvizovanej tvorivej dielni sa deti tešili návšteve maskota OlafaTakto sa "zmaľovala" iba štorročná Alexandra Zálešáková

 

Aj v mieste bowlingu bolo neustále rušno

 

Medzi deti zavítal  aj  majiteľ areálu Zoltán Černák

Text a snímky Milan Kupecký
 
 
 
 

The index.php: SIZE[b]: 20,414 MODIFIED: 2018.06.10 13:28:21.MD5: c02334ce96713ec2382c9504b68e1856 STATUS: OK