Úvod / Nyitóoldal
   
 
Eva Polerecká  18-07-13   1,836  
0
Po dlhom čase sa primátor Otokar Klein objavil v sobotu s košíčkom a malou dušičkou medzi trhovníkmi na zrekonštruovanej tržnici. Trhovníci boli podľa očakávaní ako osy a dožadovali sa splnenia sľubov z minulého roka - vtedy predsa pán primátor tvrdil, že rekonštrukcia sa trhovníkov nedotkne. A on ako človek, ktorý svoje sľuby vždy plní, bol navidomoči zaskočený. Toto si o Brantnerovi naozaj nemyslel. Veď on s ním zatočí. Lebo to vlastne všetko spískal Brantner.  

Sľubov je už ale plná povala a v NZTV aj v Castrum Novum aktéri rekonštrukcie tržnice naďalej improvizujú a klamú, jeden z trhovníkov odovzdal bločky aktivistke Zuzke, ktorá priebeh rekonštrukcie sleduje.

Tu zdieľam jej status:

Dnes 13. 7. 2018 som obdržala od nahnevaného trhovníka novozámockej tržnice bloky Brantner NZ za prenájom celého stola na novozámockej tržnici. Jeden blok je z roku 2017 ( 22.9.2017) . Ďalšie dva bloky v sume 5,62 € / za celý stôl sú z obdobia prevádzky provizórnej tržnice ( 5. 5. 2018 a 18.5. 2018) , ktorá prevádzkovala počas rekonštrukcie tržnice na amfiteátri a parkovisku na Pribinovej ulici. Tieto dva bloky vyvracajú tvrdenia poslanca MsZ NZ a konateľa firmy Brantner NZ zverejnené v Castrum Novum 13. - 14. číslo z 9. júla 2018. Tu Valent povedal, citujem " Od začiatku roka až po ukončenie rekonštrukcie – teda do 1.6.- sme predajcom neúčtovali nič - hoci sme vytvorili náhradné parkovacie miesta na parkovisku a mestu sme platili za prenájom plochy v amfiteátri.“. Podľa týchto dôkazov, konateľ firmy klame. Ďalšie jeho tvrdenie sa týka zvýšenia ceny za prenájom jedného stola - citujem „Od júna 2018 sa suma za denný prenájom predajného stola zvýšila zo 3,52 na 4,20 eura. Opäť klamal - potvrdzuje to blok z roku 2017- kedy sa za stôl platila suma 2,81€ ako to uvádzajú trhovníci aj vo svojej petícii z 26. 6. 2018, ktorej kópiu som uverejnila aj v tomto fotoalbume . Či Valent klamal nevedomo a či zámerne posúdiť neviem , názor si spravte sami . Fotokópiu článku o tržnici v Castrum Novum zverejňujem v tomto fotoalbume .
 


Nuž milý pán poslanec Valent, lož má krátke nohy a takto sa vďaky nedočkáte. Naopak, trhovníci by radi počuli Vaše ospravedlnenie.

Koho záujmy Vy v kresle konateľa Brantner vlastne hájite? Za čo Vy beriete plat? Cítite nejakú zodpovednosť za všetky lapsusy, ktoré rekonštrukciu sprevádzali - od stavby bez stavebného povolenia, až po výsledný nepodarok? (copyright posl. L. Forró). Stavebná inšpekcia to vidí takto:Hlásna trúba Castrum Novum síce vytrvalo opakuje lži a polopravdy, ale robila to aj pred poslednými voľbami, keď dokonca vydali mimoriadne číslo - a pomohlo im to? Nepomohlo! A nepomôže to ani Vám... občania vám 10. novembra vystavia účet. Aspoň tak to vidím ja.
Informácie a fotografie sú z facebookovej skupiny: Občianska kontrola - NZ, viac si prečítajte tu...
 
 
 

The index.php: SIZE[b]: 27,787 MODIFIED: 2019.03.31 00:07:53.MD5: a650b108a1ba92dbbd18e8f44ecd3ee4 STATUS: OK  This window is : x