Úvod / Nyitóoldal
   
 
Oto Psenak  18-11-06   2,335  
0
Mladý superman, ktorý len nedávno podal trestné oznámenie za nepravdivé údaje o svojom 7-tisícovom plate v Bytkomforte (ponechajúc Novozámčanov i samotnú žalovanú stranu v trýznivej neistote o skutočnej sume) neprestáva udivovať. Prechádzal sa zrejme okolo kina a videl skvelý parčík, ktorý dlhé mesiace aktivisti upratovali a upravovali sadiac stromy a vykopávajúc staré chodníky spod rašeliny.  Prác za zúčastnila aj mladá aktivistka - naša kamarátka 3,5 ročná Idka.  Nuž p. viceprimátor ale toto všetko zrejme netušil, lebo to nestíha sledovať keď v poslednom čase neustále niečo kupuje a predáva. Uvidiac upravený park ho ako prvé napadlo, že je to zrejme jeho zásluha. Tak si ho rovno vpísal do svojho volebného letáčika...  


Nasledovali protesty skutočných pôvodcov a p. Štefánik až vtedy pochopil, ako veľmi sa mýlil. Napísal niečo, čo vzdialene pripomínalo ospravedlnenie sa, a pre istotu aktivistom hneď ponúkol svoj telefón "pre prípad, keby čokoľvek potrebovali".

Nuž predpokladáme, že Martin Slobodník a spol. na tento telefón volať nebudú, lebo to čo by v skutočnosti najviac potrebovali, rovnako ako my všetci je, aby Idka vyrastala v slušnom meste a persóny ako p. Lukáš Štefánik sa už nikdy nedostali ani do blízkosti verejných funkcií. Novozámocký šport tak síce príde o jedného zo svojich veľkých fanúšikov, ktorý rád prispel z cudzích peňazí, zato my všetci tým veľmi získame...

Aktuálne nás od slušného mesta delia dobré dva tucty toxických kandidátov na voličských zoznamoch. Dokážu sa  Nové Zámky v sobotu 10. novembra poriadne nadýchnuť a vykázať ich z verejných funkcií? Urobme tak pre malú Idku!
 
 


 
 


Písali sme tiež:
 
 
Možno je to také blbé źe tu sedíme takto mesiac a pol pred voľbami...  Ing. Štefánik, konateľ mestskej s.r.o. Bytkomfort poučuje posl. Prešinského čo je skutočná láska k športu na 32. zasadnutí Mestského zastupiteľstva 17.09.2018.

2018-10-16   Viceprimátor Štefánik hrá o prežitie: podarí sa trestným oznámením prekryť otázky, na ktoré verejnosť čaká odpoveď?
2018-10-13   Viete si predstaviť mesačný plat 7 tisíc Eur? Viceprimátor Štefánik ho má... A ktože ho tak štedro platí? No predsa vy!
2018-10-12   Kúpil si viceprimátor Štefánik luxusný byt od developera, ktorému mesto predtým lacno predalo 5000m2 pozemok?

 
 
 
 

The index.php: SIZE[b]: 27,706 MODIFIED: 2021.01.22 22:13:44.MD5: f5341ba7412a090aa762cfdb4916ed98 STATUS: OK  This window is : x