Úvod / Nyitóoldal
   
 
Eva Polerecká  19-07-16   3,318  
0
Okolo osoby pani Mgr. Hozlárovej sa nám hromadí toľko záhad, že aj Bermudský trojuholník bledne závisťou. Po tom, čo nás Mesto dlho držalo v neistote, ktoráže to Katarína Hozlárová nastupuje na novovytvorený odbor kultúry, konečne krajské noviny do toho vnášajú svetlo a prinášajú rozhovor s pani ex-poslankyňou o tom, ako sa po desiatich rokoch rozhodla zmeniť pracovisko a zúročiť svoje skúsenosti v inej oblasti. Vzápätí p. ex-poslankyňa vlastné slová označuje za fámy a na FB stránke Katolíckej spojenej  školy dementuje nepravdivé správy o zmene riaditeľky.  

V skutočnosti nie je nič nezvyčajné ak sa niekto snaží zastávať čo najviac funkcií a poberať viac platov. Ani by nám to nevadilo, keby nešlo o pani, ktorá onoho času predala jedinú cestu k Jazdiarni hneď dvom rôznym záujemcom. (Písali sme tu... )  Následne sme sa jej poskladali na cestu do Japonska a možno aj do iných destinácií, aby šírila dobré meno nášho mesta aj za hranicami všedných dní (písali sme tu...)

Spoločnosť Novocentrum, predstavenstvu ktorej šéfovala sa jej síce nepodarilo postaviť na nohy, ale verí, že vedenie mestských médií aj Kina Mier zvládne. Nuž a my veríme zas v to, že toto je posledné volebné obdobie, keď persóny ktoré mestu spôsobili toľko škôd, môžu ešte sedieť vo verejných funkciách.

V Nových Zámkoch k normalizácii pomerov chýba už iba jeden poslanecký hlas... Aspoň tak to vidím ja...
 

Úvodná časť článku zverejneného na webstránke krajských novín dnes o 8:00 o tom, že p. magistra dospela vo svojom profesijnom živote k bodu, z korého vidí veľký potenciál atď.
 
 

FB status, v ktorom p. exposlankyňa dementuje nepravdivé správy o jej odchode z pozície riaditeľky školy. Po štyroch hodinách zrejme usúdila, že predsa len ešte nedospela vo svojom profesnom živote k onomu bodu, k veľkému potenciálu atď.  "Toto tam už máte aké psycho?" pýta sa jedna z čitateliek, ktorá sa domnieva, že niekto sa musí veľmi nudiť.... Nám sa naopak zdá, že poniektorí strašne podceňujú novozámockých voličov a kombinujú do poslednej chvíle...
 
 
 

The index.php: SIZE[b]: 27,706 MODIFIED: 2021.01.22 22:13:44.MD5: f5341ba7412a090aa762cfdb4916ed98 STATUS: OK  This window is : x